ICESSPORTO BUZ PİSTİ

Icessporto Buz Pisti’miz ile  520 metre karelik pist alanı, seyirciler için izleme platformu ve 400 metre karelik cafe’ siyle 2009 yılından beri misafirlerimize hizmet vermekteyiz. Buz pistimizde akademik eğitim almış antrenörler bulunmaktadır. Icessporto olarak buz pateninde 3 branşta eğitim vermekteyiz. Ve rekreatif buz pateni kursları da vermekteyiz. İş ve okul stresinden uzaklaşmak isteyen her yaş grubunu buz pistimizde misafir etmekteyiz.

BUZ HOKEYİ

3 yaşından itibaren temel eğitimle başlayarak her seviyeye uygun buz hokeyi öğretmekteyiz. Halen 4-20 yaş arasında 40 lisanslı sporcumuz bulunmaktadır.

ARTİSTİK BUZ PATENİ

Bireysel bir spordur. Tesisimizde 3 yaşından itibaren dört yıl süre ile eğitimler verilmektedir. Bu alanda Türkiye şampiyonluğu olan sporcularımız da bulunmaktadır. Yaş gruplarına göre müsabakalar düzenlenmekteyiz.

SENKRONİZE BUZ PATENİ

Senkronize buz pateni en az 12 en fazla 21 kişiden oluşmaktadır. Müzik eşliğinde 12 kişi aynı anda aynı hareketleri yaparak buz üstünde dans etmektedir. Senkronize grubunda olan her birey lisanslı sporcularımızdır.

Icessporto Buz Pisti’nde başka neler var ?

  • Doğum günü, parti, kıyafet balosu ve çeşitli organizasyonlar
  • Çocuklar için isteğe bağlı palyaço eşliğinde doğum günü partileri