ESSPORTO LEVENT – METROCITY AVM

Türk-İspanyol işbirliği ile 26.06.2005’ te Metrocity AVM’de resmi açılışımızı gerçekleştirdik. Türkiye’de ilk kez bir AVM içinde spor kompleksi hizmeti vermeye başlayan ilk spor kulübü markası olduk.  Essporto Health & Fitness Club markamız ile Levent’ te toplamda 12 bin metrekare kapalı, 5 bin metrekare açık alanı üzerine kurulmuş sağlık ve spor kompleksi olarak yer aldık. 15 sene boyunca üyelerimize kapalı alanda yarı olimpik havuz, fitness, cardio, istasyon çalışma alanı, advanced çalışma alanı, squash, grup ders stüdyoları, fonksiyonel antrenman stüdyosu, ıslak alanlar, çocuk kulübü, otopark hizmetleri olarak;  açık alanda ise yürüyüş parkuru, basketbol-voleybol sahaları, tenis kortu ve güneşlenme alanlarında hizmet verdik. Ayrıca alt markalarımız ile spa ve pilates / CityZen New Age Fitness & Spa, mağaza / La Tienda, restaurant / La Cocina gibi hizmetleri de vermiş bulunduk.

ESSPORTO HADIMKÖY – EMAAR TOSKANA VADİSİ

Essporto Health & Fitness Club markamız ile ikinci şubemizi 2009 yılında Toskana Vadisi’nin eşsiz mimarisi içine 5 bin metrekare kapalı alan, 8 bin metrekare açık alan üzerine kurduk. Kuruluşuna başladığımız günden beri nezih ortamı, profesyonel eğitmenleri ve ekibi ile, açık-kapalı havuzdan cildi gençleştiren tuzlu sauna’ ya, racketball’ dan fitness’ a, pilates’ ten yoga’ ya, squash’ tan padel’ e, masa tenisinden spa’ ya kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmet verdik. Ayrıca alt markalarımız ile spa ve pilates / CityZen New Age Fitness & Spa, mağaza / La Tienda, restaurant / La Cocina gibi hizmetleri de vermiş bulunduk.

ESSPORTO ACIBADEM – ALMONDHILL

Essporto Health & Fitness Club markamız ile üçüncü şubemizi 2011 yılında Acıbadem Almondhill’ de 6 bin metrekarelik kapalı ve açık alan üzerine kurduk. Essporto Health & Fitness Club’ da havuzdan sauna’ya, güneşlenme terasından fitness’a, pilates’ten masa tenisine, 3 adet olimpik standartlarda squash kortlarından kapalı basketbol-voleybol sahalarına, geniş grup ders programlarından çocuk kulübüne kadar her konuda hizmet verdik. Ayrıca alt markalarımız ile spa ve pilates / CityZen New Age Fitness & Spa, mağaza / La Tienda, restaurant / La Cocina gibi hizmetleri de vermiş bulunduk.

ESSPORTO FLORYA – KORU FLORYA AVM

Essporto Health & Fitness Club markamız ile dördüncü şubemizi 2015 yılında Florya’da 3 bin metrekarelik alan üzerinde kuruluşunu gerçekleştirdik. Essporto olarak Türkiye’de bir ilke imza atarak kadın, erkek ve karma olmak üzere 3 ayrı bölümde hem fitness hem de havuz hizmeti verdik. Essporto, Florya şubemizde üyelerimizin kendi tercih ve özel alan anlayışına göre spor yapabileceği tarzda açılan ilk spor kulübüdür. Bunun yanı sıra Florya şubemizde diğer tesislerimiz gibi hamamdan kar çeşmesine, fitness’tan masa tenisine, grup derslerinden personal training’ e kadar ve alt markalarımız ile spa ve pilates / CityZen New Age Fitness & Spa, mağaza / La Tienda, restaurant / La Cocina gibi hizmetler verdik.