Essporto Health & Fitness Club, Türk-İspanyol işbirliğiyle ilk merkezinin açılışını 2005 yılında İstanbul Metrocity’de yaptı ve İspanyol enerjisini ve estetiğini İstanbullu sporseverlerle yıllardır buluşturmaya devam etmektedir.

Essporto Health & Fitness Club, Metrocity’de 12 bin metrekarelik alanda havuzdan saunaya, kuaförden fitness’a, squash’tan çocuk kulübüne , dinlenme alanlarından pilates stüdyolarına kadar egzersiz aşkını sınırlamıyor. Cityzen Pilates’den Icessporto Buz Pistine kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmet veriyor.

Yoğun ve stresli şehir yaşamında spora ayıracak zamanı bulmakta zorlananlar için her türlü olanağın düşünüldüğü Essporto Health & Fitness Club, İstanbullulara derin bir nefes aldırmayı hedefliyor.

Hareket özgürlüğünü keşfedin!

Forma girmek, kondisyonunu arttırmak, eğlenmek, kaslarını güçlendirmek, sağlıklı yaşamak… Amacı ne olursa olsun, spor yapmak isteyen herkese pek çok alternatif sunan Essporto Health & Fitness Club, İspanyol fitness ve dans hocaları ile sporu size yaratıcı bir biçimde sunuyor. Essporto’da sporun yeni trendleri ile formunuzu korurken, İspanyol dans hocaları ile Latin dansı öğrenerek de eğlenebilirsiniz.

Kulüp Kullanım Saatleri

Essporto Metrocity:
Hafta içi      : 06:00  –  23:00
Hafta Sonu : 08:00  –  22:00